Zapraszam do składania zamówień

Chcesz zamówić obraz olejny np. pejzaż lub portret bliskiej Ci osoby, ale nie wiesz jak to zrobić. Nie czekaj - zadzwoń lub napisz do mnie. Oferuję profesjonalne doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem. Omówimy wspólnie wszystkie aspekty Państwa zamówienia.

Zalety malarstwa na zamówienie

Malarstwo olejne to jedna z najstarszych technik malarskich, która zyskała popularność w Europie w XV wieku. Farby olejne cechują się większą trwałością, wyższą odpornością na światło oraz najwyższym stopniem pigmentacji. Malarstwo olejne malowane na zamówienie pozwala na stworzenie obrazu według indywidualnych wymagań klienta. Cechy malarstwa olejnego na zamówienie to przede wszystkim indywidualność i unikalność dzieła, które powstaje według wymagań klienta. Dzięki temu klient może mieć pewność, że otrzyma obraz idealnie dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Obrazy maluję ręcznie na płótnie co gwarantuje piękne kolory i trwałość przez dziesiątki lat. Obrazy wyceniam indywidualnie. Cena zależy od rodzaju kompozycji, stopnia skomplikowania pracy np. przy kopiowaniu znanych dzieł sztuki, oraz wielkości obrazu. Pracę nad obrazem rozpoczynam po wpłaceniu przez klienta zaliczki. Czas powstawania obrazu olejnego to w przybliżeniu jeden miesiąc. Obrazy wysyłam za pośrednictwem firm kurierskich lub Poczty Polskiej odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone od wartości. Po akceptacji zakończonej pracy na podstawie wysłanych przeze mnie zdjęć, klient jest zobowiązany do uregulowania pozostałej należności. Nie wysyłam obrazów za pobraniem.

Kilka słów o mnie

Malarstwo to moja pasja i zawód. Rysunkiem zajmuję się od wczesnego dzieciństwa. Kredki, kartki od bloku towarzyszyły mi odkąd sięgam pamięcią . Dzisiaj jest to płótno i farby olejne. Maluję dla przyjemności i z chęci wyrażenia siebie, ale także zawodowo na zamówienie. Obrazy zamawiają u mnie ludzie którzy pragną aby ich domy lub biura wyglądały niepowtarzalnie i niestandardowo, albo pragną utrwalić na płótnie swoich bliskich; dzieci, rodzinę, znajomych, lub miejsca czy zdarzenia które są dla nich szczególnie ważne. Obraz lub rysunek jest często prezentem. Prezent to oryginalny, i nietuzinkowy bo całkowicie niepowtarzalny, tak jak każda ręcznie wykonana praca. Obrazy malowane na zamówienie są dostosowane do Państwa wymagań i oparte na Państwa wizji i stylu. Możemy zacząć od koncepcji i Twojej inspiracji, a następnie stworzyć unikalną ostateczną wersję Twojego dzieła sztuki.Masz Pytania  Zadzwoń 


Santander Bank

25 1090 2590 0000 0001 2347 4824


E-mail

milenaolesinska25@gmail.com

Telefon

+48 601 698 355