Obrazy Na Zamówienie

Szanowni Państwo. Od wielu lat zajmuję się zawodowo malarstwem.

Oferuję Państwu obrazy olejne o dowolnej wielkości stworzone na Państwa indywidualne zamówienie.Obrazy realistyczne: pejzaże, sceny rodzajowe,kopie obrazów znanych autorów. Obrazy które nie tylko ozdobią Państwa dom lub biuro, ale nadadzą tym wnętrzom oryginalny i wyjątkowy charakter. 
Obraz olejny to nie tylko dzieło sztuki, ale również wyjątkowy element dekoracyjny kształtujący charakter pomieszczeń i podkreślający prestiż właściciela. Dom wypełniony obrazami jest jak bogato ilustrowana księga - elegancki i wytworny. Obrazy maluję ręcznie na płótnie co gwarantuje piękne kolory i trwałość przez dziesiątki lat. Cena obrazu zależy od stopnia trudności pracy, i formatu. Zlecenia wykonuję na terenie całego kraju.
Obrazy wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej
lub wybranej firmy kurierskiej odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone.


Jak zamówić obraz olejny na płótnie ?

Przed zamówieniem obrazu olejnego na płótnie proszę o dokładne przemyślenie tematyki obrazu, i rodzaju zamawianej kompozycji. Nanoszenie istotnych zmian na zakończonej pracy jest bardzo trudne, a czasami niemożliwe. Obrazy wyceniam indywidualnie. Cena zależy od rodzaju kompozycji, stopnia skomplikowania pracy np. przy kopiowaniu znanych dzieł sztuki, oraz wielkości obrazu. Obrazy maluję tradycyjną techniką malarską, farbami olejnymi o najwyższej jakości. Czas powstawania obrazu to w przybliżeniu jeden miesiąc. Pracę nad obrazem rozpoczynam po wpłaceniu przez klienta zaliczki.

Szczecin ul. Koszarowa 5

+48 601 698 355

milenaolesinska@wp.pl

Strona stworzona za pomocą kreatora stron www Manifo.com. Wszelkie prawa zastrzeżone 2021